onthefloor.co.il

תיקון שטיחים – כל שטיח ניתן להצלה

תיקון שטיחים – כל שטיח ניתן להצלה לפני שהנכם מחליטים להפטר מהשטיח הישן שלכם כדאי לדעת כי ישנן חברות תיקון שטיחים אשר בעבודה מקצועית יגרמו לשטיח להראות כמו חדש   בין אם רכשתם בעבר שטיח פשוט, ייחודי או יקר במיוחד עם הזמן הוא עלול לשנות גוון, להתלכלך וחמור מכל אף להפגע, להפרם ואולי אף לההרס. אך לפני שהנכם מחליטים להפטר מהשטיח,..


חנויות שטיחים – החנויות המובילות במרכז

חנויות שטיחים – החנויות המובילות במרכז שטיחים מבליטים את החדר יותר מכל חפץ אחר ועם מבחר עצום של שטיחים מסוגים שונים ובעיצובים מרתקים כל חדר מקבל אופי משלו עם שטיח ייחודי   כנסו לחדר בו מונח שטיח על הרצפה וחדר בו אין שטיח על הרצפה. לא משנה כמה הרצפה או הקרמיקה יפה, החדר בו מונח השטיח יהיה עוצמתי, יפה ומרתק הרבה יותר לעין מאשר חדר..


שטיחים הודיים – עוד תודו לנו על כך

שטיחים הודיים – עוד תודו לנו על כך עם הגשם הראשון אנחנו מחפשים את השטיח המתאים ביותר לסלון, לחדרי השינה ולמפתן הדלת – העיקר שלא יהיה לנו קר ברגליים. שטיח הודי ישמור גם על הרגליים וגם על המראה המרשים של הבית שלכם שטיחים הודיים זהו סוג של שטיחים המצטרף לרשימה ארוכה של סוגי שטיחים: שטיחים אפגניים, שטיחים טורקיים, שטיחים בוכריים..


שטיחים למשרד – ככה עושים את זה היום

שטיחים למשרד – ככה עושים את זה היום כשבוחרים שטיחים למשרד אנחנו רוצים מינימום טיפול, ניקוי פשוט ותפעול שלא מרגישים בו. איזה שטיחים הם המתאימים ביותר? התשובות לפניכם עשו עם עצמכם ניסוי קטן: כשאתם נכנסים לחדר, מה הדבר שמשתלט לכם על העין ראשון? נכון, מה שתופס הכי הרבה מקום, כאשר ברוב המקרים מדובר ברצפה. שטיחים למשרד זה בדיוק מה שיהפוך..


שטיחים פרסיים - בשטיחים אין פולטיקה

הידעת? כל עיר בפרס נהגה לארוג שטיחים משלה ולכן קיים מגוון אדיר של שטיחים פרסים מערים שונות ולכל שטיח סיפור משלו וייחוד משלו. שטיחים פרסים הינם שטיחים אשר ארוגים בעבודת יד ומקורם בפרס (כיום איראן). השטיחים מציגים מגוון של עשיר של עיצובים וצבע בשטיחים אשר קיימים למעלה מ-500 שנים! העיצובים..


שטיחים מקיר לקיר - מסע מרופד מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר - מסע מרופד מקיר לקיר בלא מעט בתים ומשרדים מצאו בשטיחים מקיר לקיר פתרון חיפוי מועדף , היות והם מונעים מהאבק להסתובב חופשי בחדר, נחשבים לפשוטים יחסית לניקוי, מבודדים היטב רעש וחום ובעיקר- מוסיפים טקסטורה מעניינת לעיצובו של החדר. במאמר הקרוב נלמד עליהם עוד כמה דברים המבחר הגדול של שטיחים מקיר לקיר שקיימים כיום בשוק,..


שטיחים לחדר שינה - חמים ונעים מהרצפה ומעלה

שטיחים לחדר שינה - חמים ונעים מהרצפה ומעלה לשטיחים יש משמעות ייחודית בתרבויות רבות: בחלקן השטיחים מהווים חלק מהפולקלור המקומי בעוד שבתרבויות אחרות השטיח נתפס כסמל סטטוס לכל דבר. על אף שבישראל לא נהוג לייחס משמעויות דומות לשטיח, אין ספק שהוא תופס מקום של כבוד בעיצוב חדרי הבית, לרבות חדר השינה חדר השינה הוא החלק הפרטי ביותר..


חומרי ניקוי שטיחים - לשמור על השטיח ועל הבריאות

חומרי ניקוי שטיחים - לשמור על השטיח ועל הבריאות ניקוי שטיחים היא פעולה בעלת חשיבות אסתטית אך גם בעלת ערך בריאותי, שכן שטיחים מלוכלכים ומלאי אבק משמשים בית גידול אידיאלי לקרדית אבק הבית, אשר יכולה לגרום להתקפי אלרגיה והתקפי אסתמה אין עוררין על כך שהרבה יותר קשה לנקות שטיח ביחס למרצפות שיש רגילות או פרקט. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שהשטיח..


שטיחים לחדרי ילדים - לא מה שהמבוגרים צריכים

שטיחים לחדרי ילדים - לא מה שהמבוגרים צריכים משטיחים קטנים במחיר 25 שקלים ועד שטיחים בעבודת יד במחיר 2000 שקלים, מהפכת העיצוב הגיעה אפילו עד לשטיחים בחדרי הילדים   מהפכת העיצוב שאנו חווים בעשרים השנים האחרונות לא דילגה גם על חדרי הילדים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של רהיטים, טקסטיל, צבעי קיר, טפטים ושלל..


שטיחים מודרניים -העיצוב הוא רק דרך אחת להסתכל עליהם

שטיחים מודרניים -העיצוב הוא רק דרך אחת להסתכל עליהם בסיביר, מצאו ארכיאולוגים שטיח ארוג בן למעלה מ-2,000 שנה, ועדויות היסטוריות מלמדות כי כבר לפני 4,000 שנים פרחה תעשיית השטיחים באסיה. מרבית שיטות אריגת השטיחים כיום אינן שונות מאלו שהיו קימות בעבר, אך עולם זה הולך ומשתנה במהרה במשך אלפי שנים עשו בני האדם שימוש בשטיחים שנטוו בשיטות..


שטיחי עבודת יד - מהודו ועד פתח הבית שלנו

שטיחי עבודת יד - מהודו ועד פתח הבית שלנו גם בעולם תעשייתי , נדמה שאריגת שטיחים בעבודת יד היא אחת מסוגי האומנות שהעולם מסרב לוותר עליו לא הרבה דברים משותפים אפשר למצוא בין מדינות כמו , פרס, אפגניסטן, הודו, קווקז, אוזבקיסטן. אחד מאותם דברים ייחודים הם שטיחי עבודת יד. לכל מדינה יש מסורת רבת שנים  וסגנון יחודי משלה לאריגת שטיחים,..


תיקון שטיחים - רגע לפני שנקנה חדש, ננסה לתקן את השטיח

תיקון שטיחים - רגע לפני שנקנה חדש, ננסה לתקן את השטיח לא מעט אנשים בוחרים לזרוק את השטיח הישן שלהם במקום לתקן אותו. החלטה כזו עולה להם לעיתים מאות שקלים. אולי המאמר הזה ישכנע אתכם שלפעמים עדיף לתקן מאשר לרכוש חדש תהליך תיקון שטיחים, כמו כל תהליך רסטורציה ושיפוץ, דורש הרבה מאוד מיומנות ומגיע במגוון רחב מאוד של מחירים, שני גורמים שמקשים עלינו,..


ניקוי שטיחים - המדריך השלם

ניקוי שטיחים - המדריך השלם לא משנה אם הגורם זה כלב, חומר שנשפך, נעליים עם בוץ, ניקוי שטיח היא תופעה מאוד רוטינית וצריך להודות היא לא הופכת נעימה עם הזמן.. ניקוי שטיחים הוא אמנם פעולה רוטינית עבור רובנו, אך חלקכם אולי יתפלא לגלות כמה מדע מדוייק מעורב בפעולה ה"פשוטה" של ניקוי..


חנויות שטיחים - איפה אפשר למצוא את השטיח המתאים

חנויות שטיחים - איפה אפשר למצוא את השטיח המתאים ביקור בחנויות שטיחים דומה לביקור במוזיאון עתיד מצד אחד, וביקור באגדות מצד שני. מה הפלא שאותן חנויות במאורות האפלות שזכורות לנו מילדותינו נעלמו ואת מקומן תפסו סופרים של שטיחים? חנויות שטיחים בימנו הפכו להרבה יותר ממאורות אפלות באזורי תעשיה נידחים, ומציאות מגוון רחב של מרכולת, החל..


הסרת שטיחים מקיר לקיר - איך עושים את זה נכון

הסרת שטיחים מקיר לקיר - איך עושים את זה נכון אחרי שהבנתם שהטרנד של התקנת שטיחים מקיר לקיר מיצה את עצמו, נותר לכם רק להסיר אותו. קצת עבודה וחוזרים למשטח המקורי הסרת שטיחים מקיר לקיר היא משימה מסובכת לעיתים, לא רק בגלל הקשיים הלוגיסטיים (ציוד, חומרי עבודה) אלא גם בגלל הידע הטכני הדרוש לביצוע הפעולה. בשורות הבאות נפרט כמה דרכים לביצוע..


שטיחים פרסיים - פרס העתיקה בסלון שלכם

שטיחים פרסיים - פרס העתיקה בסלון שלכם כמו באגדות, במו בסיפורים, אתם יכולים לשבת על שטיח פרסי ולעוף עם הדמיון שטיחים פרסיים מהווים לא רק חלק מתרבות עתיקה ועשירה ביותר, אלא גם פריט עיצוב חדשני ומבוקש. בשורות הבאות נספר מעט על התגלגלות העניינים של שטיחים פרסיים לאורך הדורות, מהו מצבם של שטיחים פרסיים בהווה, מחירים ועוד. שטיחים..


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 onthefloor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חנויות שטיחים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום שטיחים
מחפשים חנויות שטיחים מומלצות באזורכם? מלאו פרטים ותקבלו הצעות ומידע בהקדם
אנחנו עובדים עם חנויות שטיחים מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!